Підручники для 5 класу: Повідомили, чого чекати на Рівненщині і яка є альтернатива

Діти і досі не мають посібників

Майже 19 тисяч п’ятикласників Рівненщини й досі не мають шкільних підручників. Діти навчаються за програмою Нової української школи (НУШ), однак через війну, зруйновані друкарні та економічну кризу посібники не надрукували.

Загалом для учнів 5-х класів Рівненщини треба понад 220 тисяч підручників, повідомили у відповіді на запит Радіо Трек в обласному департаменті освіти.

 

Там зауважують, що у Міносвіти повідомляли про можливий друк підручників з математики та української мови, однак станом на кінець жовтня їх і досі немає.

Тож в обласному департаменті освіти радять учням використовувати електронні книги, які можна безкоштовно завантажити на гаджети. Проте чи мають усі діти таку можливість, невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень