Понад 120 шкіл Рівненщини й досі не відновили очного навчання

Проте тих, хто бодай частково проводить уроки в навчальному закладу більшає щотижня

Понад 70% шкіл Рівненщини повністю або частково перейшли на офлайн-формат.

Наразі з 549 шкіл області очне навчання, в тому числі з використанням дистанційних технологій, відновили 426 закладів.

За даними обласної військової адміністрації у новому навчальному році до школи пішли 165070 дітей. Серед них 1671 - з-поміж ВПО.

А от з понад пів тисячі дитячих садочків дітей приймає наразі половина закладів дошкільної освіти, а 37 з них працюють у змішаній формі.

В області триває облаштування укриттів у навчальних закладах, у школах забезпечують дітей харчуванням і доведення забезпечують доведення шкільними автобусами.

До слова, від початку навчального року майже 65% вчителів та 52% учнів повернулися на Рівненщину і продовжують викладати та навчатися. 

Водночас ще 175 учителів поки перебувають за межами країни, а це 0,9% від загальної кількості 19,2 тисячі. І вони продовжують працювати дистанційно у закладах Рівненщини.

Щодо школярів, то на початку війни з Рівненщини виїхало майже 20 тисяч учнів. З них 9,6 тисячі учнів досі перебувають за кордоном, проте навчаються дистанційно у закладах області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень