Повідомили, скільки учнів Рівненщини так і не отримали атестат. У них немає жодної освіти

Ким працюють ці, вже дорослі люди, невідомо

40 випускників шкіл Рівненщини так і не отримали атестатів про отримання повної загальної середньої освіти. А свідоцтв про базову освіту не мають дванадцять 9-класників. Такі дані щодо здобуття знань шкільного курсу надали Радіо Трек в обласному департаменті освіти.

Відвідуваність шкіл контролюють заклади освіти, місцеві ради та органи служби у справах дітей. Якщо дитина відсутня на уроках протягом двох тижнів, директор школи повинен повідомити про це до поліції.

З батьками чи опікунами, чиї неповнолітні діти не відвідують школи, проводять роз’яснювальні роботи, іноді навіть складають адмінматеріали. Також відомо, що у шести школах Рівненщини зберегли вечірні заняття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень