Експерти розповіли, чи варто планувати відпочинок в Європі восени та взимку

Як буде розвиватися туризм

Цього літа кількість мандрівників, які прямують до Європи, значно збільшилася.

Експерти кажуть, що восени та взимку ця тенденція збережеться.

Компанія ForwardKeys, що аналізує щоденні рейси та допомагає визначати тенденції та прогнози у туристичній галузі, опублікувала останній звіт щодо європейських напрямків.

- Відновлення після пандемії триває, незважаючи на хаос у поїздках та скорочення пропускної спроможності, викликані нестачею персоналу, – сказав віце-президент ForwardKeys Олів’є Понті.

У липні та серпні кількість авіарейсів, які здійснили іноземні відвідувачі, у Туреччині та Греції збільшилася на дев’ять і два відсотки відповідно, перевищивши допандемічний рівень. Хоча прогноз на наступні три місяці показує, що кількість бронювань авіаквитків була лише на 21 відсоток нижчою за допандемічний рівень, авіаперевезення Європою скоротилися на 26 відсотків порівняно з рівнем 2019 року.

Бронювання у Туреччині та Греції збільшилися на 20 і 5 відсотків відповідно, тоді як у Португалії знизилися на 3 відсотки, в Ісландії – на 7 відсотків, а в Іспанії – на 15 відсотків.

Серед найбільш успішних міських напрямів був Стамбул, в якому зафіксовано збільшення кількості рейсів на 2 відсотки, за ним йдуть Афіни (зниження на 7 відсотків), Рейк’явік (зниження на 8 відсотків), Порту (зниження на 8 відсотків) та Малага (зниження на 8 відсотків).

Джерело: DIP

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень