Експерти розповіли, чи варто планувати відпочинок в Європі восени та взимку

Як буде розвиватися туризм

Цього літа кількість мандрівників, які прямують до Європи, значно збільшилася.

Експерти кажуть, що восени та взимку ця тенденція збережеться.

Компанія ForwardKeys, що аналізує щоденні рейси та допомагає визначати тенденції та прогнози у туристичній галузі, опублікувала останній звіт щодо європейських напрямків.

- Відновлення після пандемії триває, незважаючи на хаос у поїздках та скорочення пропускної спроможності, викликані нестачею персоналу, – сказав віце-президент ForwardKeys Олів’є Понті.

У липні та серпні кількість авіарейсів, які здійснили іноземні відвідувачі, у Туреччині та Греції збільшилася на дев’ять і два відсотки відповідно, перевищивши допандемічний рівень. Хоча прогноз на наступні три місяці показує, що кількість бронювань авіаквитків була лише на 21 відсоток нижчою за допандемічний рівень, авіаперевезення Європою скоротилися на 26 відсотків порівняно з рівнем 2019 року.

Бронювання у Туреччині та Греції збільшилися на 20 і 5 відсотків відповідно, тоді як у Португалії знизилися на 3 відсотки, в Ісландії – на 7 відсотків, а в Іспанії – на 15 відсотків.

Серед найбільш успішних міських напрямів був Стамбул, в якому зафіксовано збільшення кількості рейсів на 2 відсотки, за ним йдуть Афіни (зниження на 7 відсотків), Рейк’явік (зниження на 8 відсотків), Порту (зниження на 8 відсотків) та Малага (зниження на 8 відсотків).

Джерело: DIP

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень