Експерти пояснили, чи варто зараз купувати квартиру у західних областях

Зокрема, у випадку, якщо розглядати нерухомість як інвестицію

Сьогодні Західна Україна стала прихистком для багатьох вимушених переселенців. Але ті, у кого вціліло житло, і якщо у їхньому регіоні вже не ведуть активних бойових дій – швидко повертаються додому. Зараз ажіотаж уже спав, і масового переїзду у західні регіони, як було на початку повномасштабного вторгнення, уже немає.

Тож купувати квартири в одній з західних областей з розрахунку, що всі будуть жити саме тут – хибна думка, вважає експертка з нерухомості Вікторія Берещак.

Купівлю житла як інвестицію треба розглядати у курортних містах. Наприклад, у селищах поблизу Буковелю чи у Трускавці, і робити ставку на апарт-комплекси. У такому випадку це житло може стати способом заробітку.

Але з точки зору просто, щоб була квартира, не варто розглядати західні області. Для цього потрібно розрахувати чітку інвестиційну модель, яка в тривалій перспективі окупиться та принесе дивіденди, – наголошує експертка.

Що стосується вартості квартир, то зараз ціни в західних регіонах досить високі. Після стрибка цін з початком повномасштабного вторгнення, вартість квартир й досі не повернулася на довоєнний рівень.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень