Ефект від Курської операції буде за 1-2 тижні, – експерт  

Чи захоплять ЗСУ Курську АЕС

Військовий експерт Микола Сунгуровський розповів, що під час операції ЗСУ в Курській області росія почала відтягувати деякі частини з фронту в Україні.  

- Ефекту ми можемо очікувати протягом одного-двох тижнів. Якщо це станеться, то можна буде сказати, що в цьому напрямку курська операція спрацювала, – зауважив Микола Сунгуровський.

З його слів, російське військове керівництво ще кине в Курську область «значні сили». Також він вважає, що операція на території рф не обмежиться просуванням українських військ, а й передбачатиме деякі «секретні» цілі ГУР.

Наприклад, може йтися про взяття під контроль Курської АЕС.

- Можу припустити, що ЗСУ не будуть захоплювати Курську АЕС, а просто візьмуть її в оточення. Мовляв, давайте мінятися на Запорізьку АЕС, – додав експерт.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень