Едгар Камінський – найвідоміший пластичний хірург України – публічно розповів про вітчима та своє дитинство в м. Рівне (6 ФОТО/ВІДЕО)

У декого виникли запитання

Мало кому відомо, що Едгар Камінський – колишній чоловік солістки гурту «Не Ангели» Слави Камінської – уродженець Рівного.

Про це повідомляє «Рівне вечірнє» і далі пише:

Отримавши вищу медичну освіту, Едгар Камінський виїхав до столиці, де здобув славу талановитого й успішного пластичного хірурга в Україні.

 

На сьогодні має свою приватну клініку. У Рівному у нього лишились мама та вітчим, якого він називає татом.

Едгар Камінський

 У своєму пості він подякував останньому за виховання.

 «10 фактів про мого батька:

 

1. Ніколи не підвищував голос на маму, не використав матюків. Я з сестрою ніколи не спостерігали домашніх «розборок». Він не любив висловлювати свої почуття. Стриманості я навчився у нього.

 

2. Завжди був креативний. У всьому. Пам'ятаю, ми мріяли про шоколадки «Снікерс». І ось до свят він прикрасив новорічну ялинку снікерсами і сосисками. Потрібно було спочатку з'їсти варену сосиску, а потім можна було зірвати цукерку. Пам'ятаю, як він подарував мамі кіндер. Мама зняла шоколад, дістала жовтий бокс, відкрила його, а там сережки.

Едгар -- справа

3. Батько постійно працював. Додому повертався пізно. Багато читав, вивчав все, що пов'язано з електронікою. До ночі. До ранку.

 

4. Вчив мене заробляти гроші працею і розумом. Пам'ятаю, як допомагав паяти плати, які він забирав допаювати додому. За це давав мені гроші. Просто так - ніколи.

 

5. Навчав не мимрити, а чітко висловлювати свої думки. Одного разу я не міг зігнути дріт. Прийшов до нього з питанням. Мене відправили в кімнату вивчати склад металу.

Едгар -- зліва

6. Мій батько не курив. Але, коли батьки дізналися, що я «пробував» сигарети (тоді мені було 6 років), батько сів зі мною на кухні і ми викурили 4 сигарети. Це був перший і останній раз. Більше ніхто з нас ніколи не курив.

 

7. Мій батько ніколи не приходив напідпитку додому. Так, бувало, «відзначав» з друзями. Пив завжди один напій. Ніколи не розмовляв напідпитку з нами. Відразу йшов до своєї кімнати. Завжди говорив, що якщо захочу спробувати алкоголь, то він складе компанію, а потім проведе в кімнату. Але, тяга до алкоголю в моєму житті так і не з'явилася.

 

8. Ніколи не лаяв за погані оцінки у школі. Але й не хвалив за хороші. Я вчився для майбутнього, а не заради оцінок.

Родина на лавці -- біля Уласа Самчука

9. Сперечався з мамою тільки на кіндер-сюрпризи. У нас вдома була колекція кіндерів.

 

10. Ніколи не говорив про свої проблеми. Чи не нав'язував своєї думки.

 

Мій батько, Анатолій Камінський, живе в Рівному. Інженер першої категорії. Поки не хоче переїжджати до Києва. Мама, на наше прохання, 4 роки живе на два міста, допомагаючи у вихованні дітей.

 

Рідко бачу батька. Рідко спілкуємося. Ми різні. Але, перераховані вище цінності завжди в моїй голові.

 

Важливі не гени. Важлива увага. Важливий результат».

Едгар закінчив у Рівному школу №12

Не всі з коментаторів цього допису повірили у щирість автора.

Дехто звертає увагу, що на всіх представлених фото Камінський – біля матері, а не біля батька.

Днями в інтервю для телеканалу "Україна"  Едгар признався, що вже кілька років не був у рідному місті, розказує про розлучення та признається, що має понад 30 костюмів та десь 70 парфумів

Цікаво, що буквально кілька днів тому на каналі «Україна» вийшло інтерв’ю з Едгаром де він не зовсім позитивно говорить про свого батька, визнаючи, що вони «мало спілкуються», бо він (батько) «така людина», а мама, мовляв, учила його (Едгара) «сприймати людей такими як вони є».

Натисніть плей для перегляду розмови

Нижче ви можете прочитати оригінальний допис Едгара та долучитися до його обговорення:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень