Золото і € 1 600: дитячий ансамбль з Рівненщини відзначили на міжнародному конкурсі

Визнані кращими в хореографічному мистецтві

Фото ілюстративне

Дитячий ансамбль танцю "Калейдоскоп" Радивилівського міського Будинку культури здобули «Золото» і премію «Гран-прі» в Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв. Про це повідомляє Радивилівська ОТГ.

Творчий огляд дитячих колективів проходив минулих вихідних у м.Львів. Одразу дві вікові групи радивилівського танцювального колективу «Калейдоскоп» були кращими серед інших в номінації «Хореографічне мистецтво. Естрадна хореографія».

[media=211127]Учасників було нагороджено кубками та дипломами за перше місце і призовим сертифікатом за премію «Гран-прі» на суму 1600 євро – для подальшої участі талановитих вихованців радивилівського МБК у Міжнародному конкурсі-фестивалі.

[media=211128]Художнього керівника дитячого хореографічного ансамблю "Калейдоскоп" Яну Гуску за вагомі творчі досягнення було відзначено почесною грамотою від Асоціації діячів мистецтва України та громадської організації "ПРОСКУРІВ ФЕСТ".

[media=211126]Також вручили медаль від Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» - «За видатні спортивні досягнення», яка прирівнюється до державних нагород, і вноситься до реєстру відзнак України.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Теги: ансамбиль

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень