Дистанційне не вихід: Комаровський пояснив як треба організувати навчальний процес з 01 вересня (ФОТО/ВІДЕО)

«Дистанційна освіта – це катастрофа: ми просто угробимо це покоління дітей» (с)

Доктор Комаровський розповів українським батькам, як має відбуватися навчальний процес у школах з 1 вересня. Свою позицію Комаровський оприлюднив ефірі каналу «Україна 24»

За його словами

«Для абсолютної більшості дітей коронавірус реальної загрози не представляє, у той час як дистанційне навчання та постійне перебування в квартирі це реальна загроза і для дітей, і постійний психологічний стрес для батьків, і катастрофа, за великим рахунком, для країни»

Тож на думку українського лікаря ми всі маємо готуватися до того, що з 01 вересня – діти йдуть в школу.

При цьому, за словами Комаровського, діти мають сидіти за партами по одному і на перервах максимально дотримуватися дистанції.

«На сьогодні ми повинні готуватися до того, що 1 вересня діти йдуть до школи.


Тому зараз треба думати про те, в які школи діти йдуть. У школах має бути соціальне дистанціювання – не 30 осіб у класах, а 15, наприклад.


За партою діти повинні сидіти по одному. А ось на перервах, коли вони носяться... їх треба максимально виганяти на свіже повітря».

За словами медика, краще проводити уроки на відкритому повітрі. Так роблять в інших країнах.

«Нам зараз треба думати, як ми змінимо кількість дітей у класах, як ми забезпечимо школи достатньою кількістю медсестер, як ми проконтролюємо повітрообмін в класах, як ми налагодимо там систему вентиляції, як ми проконтролюємо в класах температуру і вологість повітря.
 

На ці речі ми й повинні звертати увагу. І ми повинні зробити все, щоб у школі все, що може відбуватися на свіжому повітрі, відбувалося на свіжому повітрі. І я б робив, як в інших країнах – поки у нас тепло, діти повинні вчитися на свіжому повітрі, по максимуму», – сказав лікар.

Також Комаровський зазначив, що ті діти, які не хочуть йти до школи – повинні отримати можливість отримувати дистанційну освіту в домашніх умовах.

Нижче ми подаємо відео з Youtube-каналу Комаровського, де він окремо – сам викладає своє позицію по школам та коронавірусу

Натисніть плей, щоб почути: «Дистанційна освіта – це катастрофа: ми просто угробимо це покоління дітей» (с)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень