ON-LINE

Директора Рівненського аеропорту хочуть звільнити через гроші

понеділок, 27 лютого 2017
У цьому впевнені колеги Ігоря Насинюка

Нагадаємо, працівники аеропорту кілька днів поспіль приходили до Рівненської обласної ради, щоб не допустити звільнення теперішнього керівника.

Причиною звільнення є фінансові порушення, нібито виявлені на підприємстві аудиторами. Щоправда, колектив запевняє, що це порушення за 2013-ий рік, коли Насинюк ще не був директором.  

Юристи ОКП «МА Рівне», вважаючи неправомірним звернення начальника фінансової інспекції в Рівненській області Анатолія Карпюка до голови Рівненської обласної ради з проханням щодо звільнення керівника летовища, підготували та направили клопотання до відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, щоб отримати дійсно незалежні висновки та провести економічну експертизу.

В такий спосіб юристи летовища з допомогою незалежного органу доведуть, що законних підстав для звільнення директора немає, а те, що нині відбувається, називається усуненням неугодних чинній владі людей з посад.

За словами заступника директора ОКП «МА Рівне» Михайла Чубая,

Як мені відомо, керівництво ОДА має власну кандидатуру на посаду директора, яка з’явилася відразу, як тільки стало відомо, що на рівненське летовище передбачене фінансування з державного бюджету в розмірі 135 мільйонів гривень.

Як повідомив радіо Трек голова Рівненської облаcної ради Микола Драганчук, долю Ігоря Насинюка вирішуватимуть депутати обласної ради на черговій сесії.

працівники рівненського аеропорту у облраді

Додамо, що сам Насинюк нині перебуває на лікарняному.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного