Два десятки молодиків у жилетах помітили в лісі на Рівненщині (ФОТО)

Державне підприємство "Березнівське лісове господарство" повідомило, що вчора, 15 березня, студенти місцевого лісотехнічного коледжу посадили понад 2 га лісу.
 
На своїй сторінці у Фейсбук підприємство опублікувало пост такого змісту:
Посадка лісу - це лише початковий етап у питанні вирощування високопродуктивних насаджень.
 
Особлива увага приділяється саме процесу відновлення лісу, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті. Приємно, що наше молоде покоління майбутніх лісівників за власної ініціативи долучається до створення нових насаджень.
 
Так, сьогодні до проведення громадської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» долучились студенти Березнівського лісотехнічного коледжу разом зі своїми наставниками. Спільними зусиллями було проведено посадку лісу на площі - 2 га. Адміністрація лісгоспу дякує керівництву, викладацькому колективу та свідомій молоді коледжу за плідну співпрацю з лісівниками.
Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень