Ліси на Рівненщині всихають. Фахівці радяться, що робити

Провели чергову нараду

Ліси на Рівненщині продовжують масово всихати.

Пошуки методів боротьби зі шкідниками та хворобами соснового лісу, відновлення зрубів стійкими деревостанами – питання, які перебувають на постійному контролі в керівництва обласного управління мисливського та лісового господарства, пише прес-служба установи.

Цьому присвятили чергову обласну нараду під головуванням першого заступника начальника облуправління Михайла Прокопчука за участю головних лісничих підпорядкованих підприємств та кандидата сільськогосподарських наук Василя Бородавка.

Вони обговорили напрями проведення науково-дослідних робіт на підприємствах Рівненського ОУЛМГ у 2019 році.

Уже кілька років поспіль лісогосподарські підприємства спільно науковцями вивчають питання всихання соснових насаджень і використовують їхні рекомендації щодо подальшого лісовідновлення, на ділянках, де проводилися санітарні заходи.

На сьогодні площа соснових насаджень, що всихають, в області становить понад 12 тис. га і ця цифра помітно зросла за останні чотири роки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Теги: Ліс
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень