На Рівненщині поліцейські розкрили «схему» на 700 тисяч гривень

Працівники лісгоспу продавали деревину

Працівники управління захисту економіки в Рівненській області та Нацполіції області проводять заходи з протидії незаконній діяльності у лісовій галузі.

23 червня спецслужби провели санкціонований обшук за місцем зберігання та переробки незаконно здобутої лісодеревини.

В результаті проведених заходів правоохоронці викрили протиправну діяльність службових осіб одного з лісгоспів Рівненщині та встановили місця зберігання і переробки лісодеревини.

Працівники лісгоспу організували злочинну «схему» реалізації деревини комерційним структурам.

На деревині були відсутні бирки лісогосподарських підприємств, а надані копії документів про походження лісопродукції мали сумнівний характер.

За попередніми даними вартість вилученого становить 700 тисяч гривень.

Досудове розслідування триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень