Де на Рівненщині відновлюють ліс

Погода цієї осені сприяє проведенню таких робіт

Як повідомляє управління лісового та мисливського господарства Рівненщини, зруби лісу нині відновлюють працівники Костопільського, Клеванського, Соснівського лісгоспів.

Загалом, з початку року в області посаджено понад 4 тис. га лісових культур. Це на 10% більше ніж на початку року планували лісівники. Зараз у лісгоспах садять ліс на ділянках, де вже цього року заготовляли деревину.

Нині лісівники готуються й до весняних робіт. Зокрема проводять підготовку ґрунту для посадки дерев та завершують роботи із заготівлі лісового насіння деревно-чагарникових порід. На сьогодні в області заготовлено майже 50 тонн насіння, яке буде використано для посіву лісових розсадників у 2019 році.

За словами начальника управління Віталія Суховича - лісогосподарські підприємства області будуть повністю забезпечені якісним власним посадковим матеріалом. Лісогосподарські підприємства вирощують достатньо високоякісного посадкового матеріалу у теплицях та на лісових розсадниках, тож Рівненщина має можливість реалізовувати сіянці основних лісоутворюючих порід іншим регіонам.

 

Наші новини у Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень