Дубенщиною знову курсуватиме "Медична клиніка на колесах"

Друга безкоштовна благодійна акція стартує 18 вересня

«Медична клініка на колесах» стартує 18 вересня в Тараканові Дубенського району та завершиться 2 жовтня. Персонал медичних автобусів: лікарі-терапевти, педіатри та стоматологи. Пацієнти «Медичної клініки на колесах» в Тараканові безкоштовно пройдуть загальний медичний огляд та отримають професійну стоматологічну допомогу. Прийом пацієнтів відбуватиметься виключно за сформованим графіком.

Координатори проекту сподіваються, що лікарям вдасться обстежити близько 250-ти дітей із Тараканова та сіл: Підлужжя, Кам’яниця, Великі Загірці, Повча.

Вперше «Медична клініка на колесах» відбулася у Дубно у квітні цього року. Тоді медичне обстеження пройшли близько 350-ти дубенчан.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень