Дубенчанин приніс до міліції дві тротилові шашки

Щоб уникнути кримінальної відповідальності

Напередодні до чергової частини Дубенського міського відділу 65-річний місцевий мешканець приніс вибуховий пристрій, який він знайшов у себе вдома під час прибирання. Дві тротилові шашки марки «Ширас-М» пенсіонер зберігав понад 15 років. Детальніше про випадок розповідає інспектор сектору зв’язків з громадськістю УМВС у Рівненській області, Любов Гуда:

- Як згодом з’ясувалося, чоловік не пам’ятає, де саме придбав тротил. Небезпечний предмет правоохоронці вилучили та направили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області. Відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України місцевий житель звільняється від кримінальної відповідальності.

Також пані Гуда нагадала, що у разі виявлення бойових припасів, зброї, підозрілих предметів, пакунків, валіз, іграшок чи ґаджетів не варто їх рухати, піднімати або заглядати всередину. Необхідно негайно телефонувати за номером «102» та повідомляти про свою знахідку. Добровільно здана зброя звільняє від кримінальної відповідальності та дозволяє в подальшому зареєструвати засоби згідно з чинним законодавством.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень