Дрова тепер продають за новою ціною: яка вартість та де найдешевші

Ціна одного кубометра дров перед настанням зими трохи скоригувалась

На початку листопада в Україні трохи знизилася ціна на дрова. За даними сайту «Дрова Є», 1 кубометр дров коштує близько 1100 гривень, що дешевше, ніж у вересні.

Де найдешевше:

  • У західних областях дрова першої групи (бук, граб, дуб) мають найнижчу ціну.

  • Смерека та вільха коштують приблизно 860 грн за м³.

  • Хвойні та м’яколисті породи (сосна, тополя) — від 752 грн за м³, особливо у закарпатських лісництвах.

  • Колоті дрова дорожчі — близько 4000 грн за м³, і не всюди є в наявності.

Які дрова краще для опалення:

  • Найефективніші — тверді породи: дуб, граб, бук, акація. Вони горять довго, дають багато тепла й утворюють мало диму.

  • Хвойні (сосна, ялина) зручні для розпалювання, бо швидко розгораються.

  • Вільха горить чисто, без іскор, має приємний аромат.

Порада: для економії варто комбінувати породи — розпалювати хвойними, а обігрів забезпечувати твердими дровами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень