Чи можна отримати безкоштовні ліки у аптеках Рівного вже сьогодні

Державна програма «Доступні ліки» в Україні стартувала 1 квітня

Нагадаємо, програмою передбачено, що ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми можна отримати через процедуру реінбурсації, тобто, безкоштовно або з незначною доплатою.

Утім, у Рівному ще не визначено ані фінансування на цю програму, ані мережі аптек, у яких діятиме державна програма, - розповів Радіо Трек начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

- Ми всі залежимо, по-перше: від розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації, яким будуть доведені кошти. Тобто, без цього розпорядження ми, якби, не можемо працювати з аптеками і укладати відповідні угоди. А по-друге: чекаємо наказу Міністерства, де буде перелік оцих препаратів, які підлягають реінбурсації (відшкодуванню) і відсоток відшкодування. За моєю інформацією, цей наказ не раніше четвертого квітня буде.

Розпорядження від голови Рівненської ОДА очікують сьогодні.

Тим часом, відомо, що Рівненська область на понад 20 препаратів отримала майже 15 мільйонів гривень з держбюджету.

Між тим, перелік препаратів, які входять у державну програму, також ще чекають від Міністерства охорони здоров’я. Поки відомий лише перелік діючих речовин. 

Тож, фактично, скористатися державною програмою і отримати ліки безкоштовно або ж з доплатою - нині неможливо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень