Доставка пенсії «на руки», а не через банк: чи зміниться щось найближчим часом?

Раніше говорилося, що Укрпошта незабаром може припинити цим займатися

Кабмін ухвалив постанову щодо відтермінування конкурсу на визначення компанії для доставки пенсій. «Укрпошта» доставлятиме пенсії принаймні до закінчення війни та ще 6 місяців після того.

Про це йдеться у постанові від 22 листопада 2022 року №1305.

Документом передбачено, що конкурс для вибору операторів поштового зв’язку для виплати і доставки пенсій та грошової допомоги буде проведено ПФУ протягом 6 міс. після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

До набрання чинності договором із переможцем конкурсу функції організації, що здійснює виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України, здійснює національний оператор поштового зв’язку, функції якого виконує АТ «Укрпошта».

За даними Пенсійного фонду, у жовтні через банки отримували пенсії понад 8,2 млн українців, а через «Укрпошту» — майже 2,5 млн громадян. Через окупацію деяких районів України «Укрпошта» наразі доставляє приблизно 90% від призначених пенсій.

Джерело: Мінфін

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень