Доставка газу на Рівненщині подешевшає

«Рівнегаз» оприлюднили нові тарифи на доставлення і розподіл газу

Згідно з Постановою НКРЕКП від 22 грудня 2021 р. №2765  з 1 січня 2022 року для АТ «Рівнегаз» встановлено тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,54 грн за 1 кубометр на місяць (без урахування ПДВ).

Проти тарифу що діяв у 2021 році, тариф на 2022 рік для рівнян зменшено на 8%.

Вартість послуг з доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта, а розмір плати залежить тільки від обсягів споживання.  

Нагадаємо, для розрахунку фахівці беруть обсяг споживання газу впродовж «газового року», тобто з 1 жовтня по 30 вересня. Сума кубів газу, спожитого за «газовий рік», множиться на тариф на розподіл (доставку). Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року.

У «Рівнегазі» зазначають, що послуги з доставки газу необхідно сплачувати в поточному місяці до 20 числа. Крім того, оплачувати доставку газу необхідно навіть у тому випадку, якщо ви не користувалися газом у певному періоді. Це компанія врахує при розрахунку плати за доставку на наступний рік.

У разі, якщо ви не використовуєте газове обладнання взагалі, і не плануєте цього в майбутньому, у компанії радять розглянути можливість від’єднання від газових мереж, для чого необхідно звернутися до Клієнтського простору 104.ua на вул. Грушевського, 8.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень