Чому на вулиці Рівного не зійшов асфальт зі снігом: пояснення міського ШЕУ

Це вулиця Шведа, розташована в районі Боярки

Про цю вулицю ми повідомляли вчора у публікації У Рівному знайшли вулицю, на якій асфальт не зійшов зі снігом

Начальник міського шляхо-експлуатаційного управління Віктор Климук пояснив, що цю дорогу торік ремонтували його підлеглі. І на ній міняли не просто асфальтобетон, а й основу проїжджої частини, тому й такий стан:

На вулиці Шведа проводився капітальний ремонт із заміною основи проїжджої частини. Це -повноцінний капітальний ремонт.

 

А коли ми проводимо ремонт дороги, яка експлуатується протягом 40-50 років,  і ремонтуємо тільки дорожній одяг, тобто асфальтобетонне покриття, не виконуючи робіт з реконструкції основи, це не дає такого результату, який би ми хотіли.

Ще як приклад доріг у хорошому стані Віктор Климук навів вулицю Княгині Ольги, яку років з вісім тому ремонтувало міське ШЕУ, і відремонтовану тернопільською фірмою «Технобудцентр» вулицю Соборну на відрізку від універмагу до органного залу, в основі проїжджої частини якої - геотекстиль, який дає своєрідне армування для нижніх шарів асфальтобетону.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ДорогиШЕУ
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень