ON-LINE

«Якщо побачили, як асфальтну суміш кидають у воду - надсилайте фото», - Служба автодоріг про ямковий ремонт

середа, 04 квітня 2018
Ями треба висушувати

Наочний приклад "загадкової" технології

Мешканців Рівненщини просять повідомляти про шляховиків, які кидають асфальто-бетонну суміш у воду. За словами  заступника керівника Служби автомобільних доріг області Миколи Козачка, це порушення правил проведення ямкового ремонту:

Ми навіть в Службі автомобільних доріг маємо свою службу диспетчерську, яка працює 24 години на добу. Ми просимо всіх, хто має такий факт, надавати нам відео/фотофіксацію, тому що в такому випадку тим, хто вкинув у воду, і це є неякісне проведення робіт, служба доріг підряднику не оплачує за таке надання послуг.

Чи бачили ви коли небудь шляховиків з такими штуковинами під час роботи?

Якість ямкового ремонту в Службі автомобільних доріг перевіряє окремий відділ інженерів якості та контролю, який виїжджає на місце робіт. За словами Миколи Козачка, підрядники перед латанням ям мають їх висушувати спеціальним пристроєм – повітродувкою, яких в області налічується сотня.

Відповідні бригади мають такі в кожному районі. Крім того, залишки води вони мають довисушувати лампами, змазувати яму гарячим бітумом і лише тоді засипати суміш. До слова, у цьому році утриманням трьох тисяч кілометрів доріг місцевого значення займатимуться органи місцевого самоврядування.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного