Доля опалювального сезону у Рівному застрягла у руках депутатів міської ради

Йдеться про прийняття коштів з державного бюджету для компенсації різниці у тарифах

Доля опалювального сезону у Рівному зараз перебуває буквально у руках депутатів міської ради.

З державного бюджету на Рівненщину скеровано 314 мільйонів гривень. Це гроші на компенсацію різниці у тарифах теплопостачальним підприємствам, аби зберегти й не підвищувати тарифи на опалення.

 

Втім, аби підприємства отримали необхідні гроші, депутати тергромад мають провести сесійні засідання й ухвалити рішення про прийняття цієї суми з держбюджету, - пояснив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

За його словами, відповідні засідання відбулися у Дубні, Костополі та в Березному. Рівненська міська рада напередодні не спромоглася навіть внести питання до порядку денного.

Але Віталій Коваль, який також є депутатом міської ради Рівного, запевняє, що наступного тижня депутати збиратимуться ще раз на позачергове засідання, тож у вівторок чи середу проголосують й це питання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень