«До останніх днів читав онлайн-лекції»: внаслідок російських обстрілів на Харківщині загинув відомий альпініст

Що відомо про досягнення загиблого

Внаслідок ворожих обстрілів на Харківщині напередодні загинув відомий вчений та альпініст Леонід Гамбаров. Йому було 82.

– Під час обстрілу російськими окупантами міста Дергачі (на північ від Харкова) загинув наш друг Гамбаров Леонід Арамович – доктор технічних наук, професор інституту інформатики та управління НАН України та Міністерства освіти та науки України, майстер спорту з альпінізму, інструктор-методист 2 категорії.

 

До останніх днів, попри воєнний стан, він виконував свої службові обов'язки, читав онлайн-лекції. Подробиці події з'ясовуються, – написав харківській альпініст Геннадій Копейка.

Леонід Гамбаров народився 1940 року. Вже в 1961 році він отримав 3-й розряд з альпінізму, піднявшись на вершини Семенів-баші, Сулахат та М. Домбай.

Також загиблий неодноразово брав участь у рятувальних роботах. Серед найскладніших – «хрест» Ушби у 1972 році у головному загоні та п. Кавказ у 1980, де Гамбаров був керівником робіт.

 

У 70-х, 80-х роках він судив змагання зі скелелазіння у Криму: першості Харкова, ЦС «Спартака», України та спілки.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень