Частину населення в Україні звільнять від оплати за комунальні послуги

Рішення логічне, але треба закріпити на законодавчому рівні

Частину населення в Україні планують звільнити від плати за комунальні послуги. Йдеться зокрема про власників зруйнованих квартир та будинків. Наразі відповідний проєкт перебуває вже на розгляді у Верховній Раді.

На побутовому рівні це і так зрозуміло – платити нема за що, але треба закріпити таку норму на законодавчому рівні. Тож у разі ухвалення рішення платити за комунальні послуги вони не будуть.

На рівні місцевих рад ініціативи про звільнення від оплати комунальних послуг уже ухвалювали.

Всі рахунки за комунальні послуги, які надає місто, а це гаряча та холодна вода, опалення, вивіз сміття, утримання прибудинкової території та інші, з 24 лютого і до кінця війни буде списано, - сказав мер Харкова Терехов.

У міськраді уточнили, що за світло і газ все ж таки доведеться розрахуватися. Але в будь-якому випадку сума для оплати буде меншою у кілька разів.

Розглядають можливість частково скасувати оплату комунальних послуг у Конотопі Сумської області. Можливо, приклад цих міст сприятиме подібному рішенню влади в деяких інших населених пунктах нашої країни.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень