До 1416 грн на дитину можна буде отримувати з грудня: деталі

Зміна розміру прожиткового мінімуму в Україні має принцип доміно

В Україні з 1 грудня зріс прожитковий мінімум, а разом з ним і низка соціальних виплат, які прив’язані до цього показника. Це пенсія, мінімальна зарплата, різні види допомоги людям з інвалідністю, ветеранам, а також аліменти.

Останні в Україні зобов’язаний виплачувати один із батьків, з яким не живе дитина після розлучення. Згідно з чинним законодавством, мінімальний розмір аліментів — не менш як 50% від прожиткового мінімуму. Щоправда, ця сума різниться залежно від віку дитини.

З 1 грудня йдеться про такі суми:

  • для дітей у віці до 6 років прожитковий мінімум — це 2272 грн;
  • для дітей від 6 до 18 років це 2833 грн.

Розмір аліментів може бути індивідуальним

Відтепер мінімальний розмір аліментів — це 1136 грн на місяць — на дитину віком до 6 років і 1416 грн — на дитину віком від 6 до 18 років.

Однак, якщо платник має високу заробітну плату, то розмір допомоги дитині може бути більшим, наприклад, 100% ПМ чи навіть ще більше.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень