Заявка на платформі єДопомога: Мінсоц передало NRC новий список на виплату 6600 грн

Цього разу до списку увійшли 50 тис. українців, які залишили заявку на платформі

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги українцям, які подали заявку на платформі єДопомога. Йдеться про 50 тис. людей, кажуть у міністерстві.

За запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

Це вже другий список, наданий Норвезькій раді у справах біженців.

У Мінсоц зауважують, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат. А також нагадують, що рішення щодо надання допомоги приймають саме міжнародні організації.

Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема ВПО, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей та малозабезпечені сім'ї.

На сьогодні громадянами України подано понад 10 млн заявок, у зв’язку з чим було тимчасово припинено збір заявок на платформі єДопомога для їх передачі.

КОНТЕКСТ:

Раніше ми повідомляли, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) готова надати фінансову допомогу українським переселенцям у розмірі 2200 грн на кожного члена сім'ї протягом 3-х місяців. Тобто фактично йшлося про 6600 грн допомоги на людину.

Додаткова інформація щодо цих виплат:

  • гаряча лінія 0 (800) 302 007
  • електронна пошта ua.info@nrc.no

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень