Для очищення засніжених доріг Рівного не вистачає 40% техніки

А та, що є - застаріла

Міське шляхо-експлуатаційне управління Рівного готується до зими – наскільки дозволяє нинішнє забезпечення технікою та фінансами. Про це сьогодні розповів керівник шляховиків Віктор Климук під час звіту депутатам Рівнеради.

Він каже, що їхнє підприємство готове обслугувати 60% доріг під час снігопадів. Втім, навіть для цього їм довелося укласти угоди з низкою підприємств, аби ті залучили власну техніку, каже Віктор Климук :

Нині ми маємо договори про співпрацю з іншими комунальними підприємствами. Якщо ми говоримо про спецтехніку інших форм власності, яку можна залучати, то це лише бульдозери та грейдери. Нами на сьогодні підписано 12 угод. Ми залучаємо грейдери від «Рівнеавтошляхбуду», від «Рівнебудальянсу», від ТОВ «Якість і будівництво», а трактори отримаємо від співпраці з нашими ЖКП.

Климук зауважує, що житлово-комунальні підприємства обслуговуватимуть пішохідні зони та двори.

Також керівник міських шляховиків наголосив на потребі придбати машини, які розкидають на засніжені дороги лише соляні розчини. В Рівному таких - жодної, в Луцьку придбали три, які бували у використанні, а в Вінниці їх - 15. 

Звичайні ж піскорозкидачі у Рівному є лише на балансі ШЕУ. Нагадаємо, що на дві такі нові машини міська влада вже планує виділити гроші, втім, це покращить ситуацію лише на кілька відсотків, каже Віктор Климук. В цілому шляхове управління відчуває гостру потребу в техніці. З сотні одиниць - лише у 25% не вийшов термін експлуатації.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень