Хто на Рівненщині не поспішає готуватися до зими

У Рівненській ОДА відзвітувалися про підготовку до холодів

Під час наради, присвяченій комунальним питанням у Рівненській ОДА, стало відомо, що є райони і міста області, де нині гальмують підготовку до холодів. Зокрема у Вараші привели до ладу лише третину теплових мереж. А у Дубровицькому, Костопільському районах та Острозі повільними темпами йде реконструкція котелень та заміна котлів. У Вараші, Дубні та Острозі, Березнівському та  Дубенському районах – низький рівень забезпечення будинків приладами обліку тепла.

Хоча загалом по області до опалювального періоду підготовлено 1765 житлових будинків. За словами директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимира Пшеюка, це половина усіх житлових будинків області. У будівлях відремонтували покрівлю, системи гарячого та холодного водопостачання. Понад 80 відсотків усіх будинків оснащені приладами обліку теплової енергії.

Крім того, до зимового періоду підготували половину шкіл, садочків та медзакладів Рівненщини. Котельні, котли і мережі, які обслуговуватимуть ці установи, наразі приводять до ладу, аби безперебійно розпочати опалювальний сезон. Роботи на 50% об’єктів постачання тепла комунальники уже виконали.

До слова, нині відремонтовано більше половини усіх мереж, насосних станцій та свердловин.  

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень