Тротуари у центрі Рівного вкладають технологічно кращими матеріалами

Матеріал, очевидно, не дешевий

Викладати тротуар бруківкою розпочали на розі проспекту Миру та вулиці Симона Петлюри у Рівному кілька тижнів тому.

Розпорядником робіт є міське управління ЖКГ. Суму, яку витратили на саму бруківку та її укладання, в профільному управлінні з’ясувати не вдалось. Як і підтвердити інформацію про те, що роботи – справа рук комунальників.

Доцільність та практичність таких ремонтів підтвердив начальник міського ШЕУ Віктор Климук:

Бруківку вкладаємо не ми, а інше підприємство. На замовлення міського управління житлово-комунального господарства. На такі роботи обирають виконавця на тендері. Що це за фірма - сказати не можу. Ну, вкладання бруківки - це дорожче, ніж асфальт. Але, вкладання бруківки – це естетично, екологічно та технологічно краще. На тротуарах – усі комунікації. У випадку їх ремонту легше підняти бруківку, поремонтувати, а потім назад її вкласти. А от асфальт повторно назад не покладеш.

Віктор Климук також зауважив, що нині готується проект реконструкції вулиці Соборної, а саме від «Екомаркету» до кооперативного коледжу. Реконструкція – у повному об’ємі, з пішохідними зонами.

Також готується проект реконструкції вулиці Чорновола, ділянки від Соборної до Степана Бандери.

До слова, днями одне із рівненських видань повідомило про наміри влади поступово покласти бруківку на кількох центральних вулицях. А саме на тротуарах. Мова йде по вулицю Драгоманова, біля колишньої поліклініки №2 і аж до краєзнавчого музею. Також бруківку покладуть на пішохідних зонах по вулиці 16 Липня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень