Тротуари у центрі Рівного вкладають технологічно кращими матеріалами

Матеріал, очевидно, не дешевий

Викладати тротуар бруківкою розпочали на розі проспекту Миру та вулиці Симона Петлюри у Рівному кілька тижнів тому.

Розпорядником робіт є міське управління ЖКГ. Суму, яку витратили на саму бруківку та її укладання, в профільному управлінні з’ясувати не вдалось. Як і підтвердити інформацію про те, що роботи – справа рук комунальників.

Доцільність та практичність таких ремонтів підтвердив начальник міського ШЕУ Віктор Климук:

Бруківку вкладаємо не ми, а інше підприємство. На замовлення міського управління житлово-комунального господарства. На такі роботи обирають виконавця на тендері. Що це за фірма - сказати не можу. Ну, вкладання бруківки - це дорожче, ніж асфальт. Але, вкладання бруківки – це естетично, екологічно та технологічно краще. На тротуарах – усі комунікації. У випадку їх ремонту легше підняти бруківку, поремонтувати, а потім назад її вкласти. А от асфальт повторно назад не покладеш.

Віктор Климук також зауважив, що нині готується проект реконструкції вулиці Соборної, а саме від «Екомаркету» до кооперативного коледжу. Реконструкція – у повному об’ємі, з пішохідними зонами.

Також готується проект реконструкції вулиці Чорновола, ділянки від Соборної до Степана Бандери.

До слова, днями одне із рівненських видань повідомило про наміри влади поступово покласти бруківку на кількох центральних вулицях. А саме на тротуарах. Мова йде по вулицю Драгоманова, біля колишньої поліклініки №2 і аж до краєзнавчого музею. Також бруківку покладуть на пішохідних зонах по вулиці 16 Липня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень