Дівчинку-підлітка уперше в Україні прооперували з роботом Da Vinci

Операція пройшла успішно

У Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вперше в Україні прооперували 13-річну дівчинку з допомогою медичного робота Da Vinci. Тепер у неї є шанс назавжди забути про біль і проблеми, які їй дошкуляли.

Мешканка Волині мала вроджену ваду кишківника. Її тричі намагалися усунути, але складні хірургічні втручання погіршили стан. Дівчинка й далі страждала від болю, що супроводжувався блювотою. Був ризик гострої кишкової непрохідності і навіть некрозу, а це загрожує життю, - пише ЗАХІД.НЕТ.

Оперувала пацієнтку команда хірургів двох львівських лікарень – швидкої медичної допомоги і ОХМАТДИТу. З допомогою Da Vinci ліквідацію спайок проводили майже три години.

Операція пройшла успішно. Дівчинка почала ходити, біль не турбує. Вона має пройти курс реабілітації, але лікарі кажуть, що має шанс на повне одужання.

Робот Da Vinci у державних і комунальних лікарнях є лише у Львові, його лікарні подарував спонсор. Ще один Da Vinci є у приватній клініці у Вінниці.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень