Samsung створює робота, який наллє вам келих вина (ФОТО)

І виконає багато іншої роботи

Прекрасні новини для тих, хто любить вино і ненавидить домашні справи, надійшли від компанії Samsung. Нині компанія розробляє робота Bot Handy, який за вас збере розкиданий по кімнаті одяг, завантажить посудомийну машину і накриє стіл. А коли ви захочете розслабитися, Bot Handy наллє і принесе вина або інший напій.

Робот буде розпізнавати об'єкти за допомогою камери і штучного інтелекту. Bot Handy зможе оцінювати матеріал, з якого зроблені предмети, і захоплювати їх з потрібною силою. Йдеться про об'єкти різного розміру, ваги і форми.

У робота є одна рука, що повертається в трьох точках: умовному плечі, лікті і зап'ястя. Вона закінчується пензлем-затискачем. Камери встановлені на корпусі робота і його руці. Bot Handy зможе переміщатися по будинку, крутитися в різні боки і підніматися, щоб дістати щось з верхньої полиці. У робота є два великих цифрових ока, які при русі змінюють вираз його обличчя.

А тепер погані новини. Samsung не оголошувала ціну Bot Handy і не називала дедлайнів розробки.

Теги: роботSamsung

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень