Дівчина-Павук лазила тролейбусними дротами по Луцьку на висоті до трьох метрів (ФОТО/ВІДЕО)

Пожежники ледве з нею впоралися

Дивний випадок у Луцьку. Тут на висоті трьох метрів над вулицями міста задумала собі полазити прудка і вочевидь достатньо вправна дівчина.

Можливо, вона має певні вади психіки, але її фізична сила змушує пригадувати Спайдерменів та Бетменів.

Як їй вдалось вилізти туди – поки невідомо. За словами очевидців, в жінки, все ж, очевидно, є психічні розлади.

Як пише Конкурент, на місце події прибули рятувальники, які й зняли жінку.

«Сьогодні о 17:48 до служби 101 надійшло повідомлення про те, що в Луцьку на проспекті Соборності є загроза життю дівчини, яка перебувала на висоті понад 2,5 м тримаючись за дроти електропостачання. 

 

Рятувальники міськоі 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини під’їхали до людини на пожежному авто, змогли оперативно зняти її з небезпечного місця та передали медикам», – повідомили  в ГУ ДСНС у Волинській області.

Обставини події з’ясовують правоохоронці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Теги: Луцьк
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень