Диктатор путін використовує останній козир у війні з Україною, – Піонтковський

Тому що «українська армія перевершує російську»

Глава кремля владімір путін не може перемогти Україну на полі бою, не може використати ядерну зброю, тому знищує інфраструктуру, щоб якимось чином завдати шкоди Україні. Так вважає російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський.

У суто військовому плані у нього не залишилося козирів. З'ясувалося, що українська армія перевершує російську на конвенційному рівні — безмірно вища мотивація українських воїнів. А постачання західної зброї, нехай ми критикуємо їх за недостатність, забезпечують технологічну перевагу над російською армією, – каже він.

Крім того, він нагадав, що протягом деякого часу путін спекулював можливістю застосування ядерної зброї, проте «йому на це відповіли та пояснили, що буде з ним».

Зараз він використовує на фронті останню карту — не використовувати ядерну зброю, за яку його покарають, а завдати шкоди Україні, знищуючи її інфраструктуру. Я бачу за настроями у Вашингтоні, що готується дуже серйозна відповідь на цю його останню карту, – додав Андрій Піонтковський.

За його словами, російський диктатор «розуміє стратегічно, що війну програно, і діє за принципом — день простояти та ніч протриматися».

Не можна сьогодні в жодному разі допустити падіння Херсона, тому що тоді його можуть зняти та убити. Тому він зараз вигадує всякі фантастичні інформаційні варіанти з підривом дамби або використанням брудної бомби.

 

Це підготовка власної суспільної думки до тих кроків, які він зробить, щоб пом'якшити та замінити в інформаційному просторі тему падіння Херсона, — підкреслив політолог.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень