Деяких людей це дивує: Які особливості вашого мислення

Швидкий тест

Що першим ви помітили на картинці?

Цей простий тест допоможе вам розібратися у собі та зрозуміти, які риси характеру у вас переважають.

Губи

Ви маєте нестандартне мислення та звикли дивитися на світ під іншим кутом. Це не всі розуміють і приймають за дивину, але деякі люди вважають вас унікальними. У вас добре розвинене почуття такту, ви швидко і легко знаходите спільну мову з іншими та будуєте з ними довірливі відносини.

Хмари

Раціоналізм і тверезий погляд – головні принципи, за якими ви живете. Швидше за все ви рідко проявляєте емоції та впевнені, що почуття роблять нас слабкішими і лише заважають об’єктивному сприйняттю реальності. Ви будуєте своє життя за чітким розкладом, і все, що йде поза планом, може ввести вас у стресовий стан. Це стосується і довгострокових, і короткострокових планів. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, ви спочатку зважите всі за і проти та прорахуєте усі можливі варіанти результату подій.

Пара на березі

Ви ніколи не дивитеся на ситуацію поверхнево. Ви людина, яка звикла вивчати та аналізувати все побачене. Для когось така увага до деталей здається дивною, але для вас це єдиний варіант запобігти будь-яким непередбачуваним ситуаціям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень