Декана РДГУ, якого звинувачували у хабарництві, поновили на посаді

Це зробив суд

Нагадаємо, що декана фізико-технологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Дмитра Сингаївського 19 серпня цього року при отриманні хабара затримали працівники поліції, СБУ та прокуратури. Він взяв 1400 доларів США за сприяння у зарахуванні у виш двох мешканців області на денну форму навчання.

Втім, нині Дмитро Сингаївський повернувся на посаду декана.

Подробиці розповідає ректор РДГУ Руслан Постоловський:

Суд один вернув його на посаду назад. Нічого там довести не можуть. Прокуратура й слідство подає в апеляційний суд - три судді - і знову вертають їм назад. 

 

Оті діти, що вони звинувачували, що він дав слово на державну форму влаштувати. Скажіть, можна на державну форму? Міністр не може. Це по-перше.

 

По-друге, на психологію, як звинувачували, ні одного державного місця не було. І оці, що звинувачували, написали, що ніякі гроші вони не давали. І такого Сингаївського вони в очі не бачили.

Руслан Постоловський каже, що складається враження, що це йде атака на виш і на нього особисто. Як приклад наводить також і скандал навколо завкафедри хореографії, професора Володимира Годовського, якого журналістам на камеру кілька студенток і викладачка звинуватили у сексуальних домаганнях. 

Нагадаємо, що у липні цього року у розпал вступної кампанії правоохоронці також затримали на хабарі у 2000 доларів завідувача кафедри української літератури РДГУ Богдана Кир'янчука. Затриманий у суді свою вину визнав і розкаявся. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ХабарРДГУ

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень