Які дороги у Рівному - найгірші

І чому

Начальник міського шляхо-експлуатаційного управління Віктор Климук каже, що стан дороги залежить від того, як вона збудована, зокрема, які конструкції закладені в її основу.  

І найгірші дороги у місті ті, які зроблені ще за Польщі чи в період СРСР.

Для прикладу - вулиця Дубенська. У значній її частині основою є ще та польська дорога, якою колись підводою їздили. І 16-тонний тролейбус її основа не витримує, тож відбувається руйнація верхніх шарів асфальтобетону. А ось повноцінного капітального ремонту із заміною основи дороги в Рівному за часів незалежної України майже ніде не проводилося.

Говорить Віктор Климук:

Повноцінного капітального ремонту із заміною основи дороги в Рівному за часів незалежної України не проводилося. Виконувалася тільки заміна верхнього шару асфальтобетонного покриття, тобто товщиною 5-7 см. А необхідно починати з основи, починаючи з 1,20—1,50 глибини дороги. Оце буде капітальний ремонт або реконструкція. І тільки воно дасть результат.

За словами Віктора Климука, нині у місті 90% доріг потребують ремонту. І шляховикам залишається тільки вибачатися перед водіями за те, що через такий великий обсяг робіт не завжди вчасно ремонт роблять.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ДорогиШЕУ

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень