Де на Рівненщині уклали найбільше декларацій з лікарями

У загальнодержавному рейтингу Рівненщина посідає 12-те місце

Станом на 14 травня на Рівненщині декларації із терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями уклали вже 111 982 осіб. До електронної системи охорони здоров’я в обласні підключено 43 медзаклади.

 Обрати заклад можна з- поміж тих, де є наліпка «Тут можна обрати свого лікаря».

У Здолбунівському районному ЦПМСД лише за травень підписано 4315 декларацій. На другому місці - Рівненський, а на третьому – Зарічненський райони.

 Серед об’єднаних територіальних громад найактивніші – Клесівська, Бугринська та Бабинська. Невтішні показники у Млинівському та Рокитнівському районах.

Вісім центрів первинної медико-санітарної допомоги лише у процесі виготовлення ліцензії на медичну практику.

Рівненщина нині перебуває у рейтингу на 12 місці.

Як повідомляє управління охорони здоров’я у Рівненській області, наші сусіди на Волині допоки підписали лише 101670 декларацій із 604-ма лікарями, а до електронної системи охорони здоров’я підключено 25 медустанов Волині.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень