Де на Рівненщині почнуть працювати «мобільні соціальні офіси»?

У травні

За консультацією в цей день зможуть звернутися жителі Тараканівської сільської ради Дубенського району та Устянської сільради Корецького району.

У Маломидській сільраді Костопільського району та Зорянській Рівненського району фахівці працюватимуть 10 травня.

А наступного дня «мобільний соціальний офіс» побуває на Рокитнівщині – у Березівській сільській раді.

15 травня матимуть можливість отримати роз’яснення мешканці Річицької та Перекальської сільських рад Зарічненського району. Цього ж дня  консультуватимуть і в Сторожівській сільраді на Кореччині.

Загалом, у травні «мобільні соціальні офіси» відвідають 33 сільських ради та Деражненську ОТГ.

Спеціалісти надаватимуть консультації щодо призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім'ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців.

Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс, можна дізнатися у сільській раді.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень