Де на Рівненщині почнуть працювати «мобільні соціальні офіси»?

У травні

За консультацією в цей день зможуть звернутися жителі Тараканівської сільської ради Дубенського району та Устянської сільради Корецького району.

У Маломидській сільраді Костопільського району та Зорянській Рівненського району фахівці працюватимуть 10 травня.

А наступного дня «мобільний соціальний офіс» побуває на Рокитнівщині – у Березівській сільській раді.

15 травня матимуть можливість отримати роз’яснення мешканці Річицької та Перекальської сільських рад Зарічненського району. Цього ж дня  консультуватимуть і в Сторожівській сільраді на Кореччині.

Загалом, у травні «мобільні соціальні офіси» відвідають 33 сільських ради та Деражненську ОТГ.

Спеціалісти надаватимуть консультації щодо призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім'ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців.

Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс, можна дізнатися у сільській раді.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень