ОСББ Рівного обурені: держава придумала нові вимоги щодо використання компенсацій за субсидії

Зокрема, змінено порядок відшкодування субсидій

Так, з січня цього року це має робитися через казначейство. А для цього ОСББ

мають відкрити нові рахунки в казначействі, що займає чимало часу.

Окрім цього, в першу чергу, компенсація на пільги й субсидії,

має тратитися на погашення боргів за енергоносії та сплату податків, а тоді вже – на зарплату адміністрації й інших працівників ОСББ і на все решту.

Це викликало обурення ОСББ міста. Їхні представники скаржаться, що якщо в будинку тече дах чи труби, або зупинився ліфт, вони не зможуть оперативно їх ремонтувати.

Начальник міського управління праці та соцзахисту Рівного Віра Мельник каже, що поки ОСББ дозволили обійтися без казначейських рахунків:

Прийшов лист Міністерства фінансів зарахувати їм кошти на ті самі рахунки в банках, які у них відкриті. Але це - всього-навсього лист.

 

Чи буде й  далі так відшкодовуватися, чи все-таки вирішиться питання, що вони відкриють казначейські рахунки – поки що не можу сказати.

За словами Віри Мельник, новий порядок відшкодування субсидій – це державний контроль за використанням цих коштів. Оскільки він новий, то ще до нього вносять зміни, доопрацьовують.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень