«Це - смерть для ОСББ», – керівники об’єднань Рівного вимагають від уряду повернути субсидії

ОСББ та підприємства, що надають комунальні послуги рівнянам, вимагають від уряду відшкодувати їм субсидії громадян.

Напередодні під час сесії Рівнеради оголосили одразу про два такі звернення – від Громадської організації «Рада голів ОСББ міста Рівне» та від депутатів міської ради.

Однак, листи різняться між собою.

Ігор Теренчук

Ось що сказав Ігор Теренчук – голова ОСББ Драганчука, 4, звертаючись до депутатів міськради:

- Ваше звернення ми дивилися. Ви захищаєте монополістів – «Рівнегаз», «Рівнеобленерго», «Рівнетеплоенерго», мільйони вимагаєте.

 

Це комерційні структури, які мають прибутки, які мають доходи від своєї господарської діяльності. Ми, ОСББ - неприбуткові організації. У нас крім джерел надходження коштів, які нам люди платять за утримання будинку, жодних інших джерел немає. Ми не маємо можливості займатися комерційною діяльністю.

І другий дуже важливий момент. 19 січня Кабінет Міністрів ухвалив постанову про порядок монетизації субсидій. Відкривати казначейські рахунки в п’ятиденний термін з моменту надходження коштів, ми маємо використати тільки на три цілі: зарплата, електроенергія і податки із зарплати.

 

Скажіть, будь ласка, як ОСББ вижити? Якщо у нас крім цих трьох цілей є ще купа видатків - утримання ліфтів, поточний ремонт і так далі. Це смерть ОСББ. 

Крім того, ОСББ вимагає продумати механізм монетизації субсидій на утримання будинку.

Роман Алексійчук

Ось як ці вимоги формулює Роман Алексійчук – голова громадської організації «Рада голів ОСББ міста Рівне»:

- Перша до Уряду ставиться вимога розрахуватися за борги за 2017 рік.

 

Друга вимога: з 1 січня ми вимагаємо, щоб були розроблені нормативні акти, для того, щоб субсидії з відшкодування утримання будинку були монетизовані.

 

Тобто, щоб населення, яке не має ні пільг, ні субсидій, сплачуючи внески 100%, не кредитувало за державу інших людей, яким держава гарантувала отримання цих пільг.

Міський голова пообіцяв ці звернення підтримати.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень