ON-LINE

Данильчук навприсядки говорив із працівниками рівненського аеропорту (ФОТО)

п'ятниця, 14 грудня 2018
Рішення облради обурило людей

До кінця 2018 року персонал рівненського аеропорту залишиться без грошей. Сьогодні на сесію Рівненської обласної ради прийшли представники аеропорту, які скаржилися на невиплату зарплат ще з червня.

Народні обранці ухвалили рішення погасити борг по зарплаті в січні наступного року. В бюджеті на 2019 рік передбачили 2,6 млн грн.

Депутат Микола Кучерук пропонував виплатити людям до кінця цього року принаймні 170 тисяч грн з резервного фонду. Однак цього владці не зробили. Це обурило працівників летовища. Після завершення сесії вони заблокували президію.

Пояснити, чому люди будуть без грошей, спершу намагався заступник голови облради Сергій Свисталюк. Після спілкування з пресою до людей підійшов голова облради Олександр Данильчук. Аби зрівнятися поглядами з натовпом, він сів навприсядки:

Ми не можемо зараз погасити борги. Бо ми на минулій сесії прийняли зміни до бюджету і він «зверстався», і вже немає бюджету. То Кучерук ляпнув, аби ляпнути про 170 тисяч з резервного фонду. Бюджет на 2018 рік вже зі змінами «зверстався» і це була б «перекидка».

 

А це тюрма. Ми не могли згідно з чинним законодавством. В нас, коли ми останнього разу зміни вносили, була купа важливих питань, на що потрібні були б кошти – відкриття шкіл тощо.  

Нагадаємо, що аеропорту в 2019 році виділять 2,6 млн гривень на погашення боргів по зарплаті працівників. Люди з червня не отримують зарплат.

Усього боргів у летовища близько 20 млн грн. Їх гаситимуть протягом 2019 року. Такий план дій щодо аеропорту затвердили на сесії Рівненської обласної ради.

Виділити 2,6 млн грн на погашення зарплат запропонував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Його пропозицію й ухвалили в бюджеті на 2019 рік.  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного