Що куплять рівненському аеропорту

Вирішили на сесії

Депутати під час сесії Рівненської обласної ради проголосували за програму підтримки рівненського аеропорту.  Її розробили в управлінні інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА. Програма розрахована на три роки. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА. Докладніше про плани щодо аеропорту розповідає голова адміністрації Олексій Муляренко:

Маємо залишити за собою статус «міжнародного». Хочемо звісно відновити і збільшити напрямки авіасполучень. Стоїть задача модернізувати інфраструктуру аеропорту, зробити його більш зручним для туристів.

Очікуємо, що збільшиться обсяг пасажиро- та вантажопотоку і покращиться ділова репутація підприємства.

На цей рік в бюджеті передбачили майже 11 мільйонів гривень. Летовище планує придбати 4 засоби для обслуговування літаків: пристрій-джерело живлення літаків, установка повітряного запуску повітряних суден, прибиральна машина та пристрій для забезпечення водою авіатранспорту.

Саме ці технічні засоби фахівці туристичної компанії «Yanair» під час інспектування летовища порадили придбати першими.

Вони необхідні, щоб приймати боїнги та аеробуси.  

Окрім того, гроші використають й на розрахунок боргових зобов’язань, які стали стримуючим фактором розвитку летовища на тривалий період.

Іще одне важливе рішення депутатів обласної ради - внести рівненський аеропорт до переліку об’єктів, які можуть надаватися у концесію. Це, в свою чергу, дозволить залучати інвесторів до розвитку летовища.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень