Ці спроби не припиняються: скільки українців намагалися нелегально перетнути кордон з початку повномасштабного вторгнення

Йдеться вже про тисячі людей

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на держкордонах затримали 13 тисяч осіб. Спроби нелегально перетнути кордон є і зараз. 

Загалом із 24 лютого на зеленій ділянці кордону, тобто за межами пропуску, було затримано понад 9100 таких осіб. Як і раніше, найбільше на ділянках кордону з Румунією та Молдовою. Ще майже 3900 осіб було зупинено у пунктах пропуску при спробі перетину кордону по підроблених документах чи іншим незаконним способом.

 

Тут тенденція більше спостерігається на кордоні з Угорщиною та Польщею, – розповів речник державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень