Чиновників навчають регулювати земельні відносини

Землевпорядники сільських, селищних, міських рад сіли за парти

На Рівненщині розпочався цикл семінарів для спеціалістів-землевпорядників сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Правове регулювання земельних відносин в сучасних умовах».

Програма семінару має на меті адаптувати діяльність зазначеної категорії слухачів до сучасних вимог, актуалізувати та поглибити знання з питань професійної діяльності у галузі землевпорядної служби, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

До проведення навчання залучені як представники Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, так і інших державних установ і організацій. Зокрема: управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, Державної інспекції сільського господарства у Рівненській області, Офісу реформ у Рівненській області та Рівненської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень