Серед нових поліцейських лише кожна шоста - жінка

Дві сотні майбутніх патрульних розпочали навчання

Сьогодні у Рівному розпочали навчання майбутні патрульні поліцейські. Їх в урочистій обстановці вітали на плацу Рівненського вищого професійного училища департаменту поліції охорони.

Впродовж наступних двох місяців 214 молодих осіб опановуватимуть ази поліцейського патрулювання. Як повідомила координатор навчального процесу патрульної поліції Анастасія Чорна, 34 дівчини та 180 молодих чоловіків, які пройшли всі п’ять етапів ретельного конкурсного відбору, вивчатимуть упродовж восьми тижнів 25 дисциплін.

Досвідчені тренери, яких теж відбирали на конкурсній основі, викладатимуть адміністративну діяльність, оформлення ДТП, первинну медичну допомогу, тактичну та вогневу підготовки тощо.

— Після закінчення навчання усі складатимуть іспити, — наголосила Анастасія Чорна. — За їх результатами прийматиметься рішення про службу в лавах патрульної поліції.

Про це повідомили з ГУ Нацполіції в Рівненській області

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень