Чи скасували «зонні тарифи» через запровадження ринку електроенергії – розповіли у «Рівнеобленерго»

І чи змінилося щось для населення

Запровадження з 1 липня ринку електроенергії не передбачає скасування так званих «зонних тарифів» для населення. Тарифи день/ніч залишаються чинними, говорить речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

- Відомо, що Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг спростувала інформацію деяких ЗМІ про те, що нібито з 1 липня в Україні мав бути скасований, так званий, нічний тариф на електроенергію для побутових споживачів.

 

Для населення продовжують діяти так звані «зонні тарифи».   

Отже, для населення продовжують діяти тарифи, диференційовані за періодами доби. Відповідні коефіцієнти також встановлює НКРЕКП.

Крім того, незмінним для побутових споживачів залишається і тариф на електроенергію, встановлений з березня 2017 року: 90 копійок при використанні менше 100 кіловат на місяць, і 1,68 – у разі споживання понад 100 кіловат.

Нагадаємо, перша частина реформи ринку електроенергії відбулася з 1 січня, коли обленерго розділилися на оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії, а непобутові споживачі отримали можливість обирати компанію-постачальника струму.

З 1 липня відбулася зміна моделі ринку. Здебільшого, поки стосується це промислових споживачів.

В умовах нового ринку електричної енергії її купівля-продаж здійснюється на кількох платформах, одна з них - «Українська енергетична біржа». З’явилися такі поняття, як ринок «двосторонніх договорів», ринок «на добу наперед», «внутрішньодобовий ринок».

Що ж до населення, то ціни, як і раніше, встановлює державний регулятор, тобто, НКРЕКП.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень