Чи працює світлофор на Соборній (ФОТО)

Там завершили впорядкування пішохідного переходу

Сьогодні на Viber  (+380637341064) редакції Радіо Трек ми отримали повідомлення від рівнян, які тішилися з того факту, що на Соборній, поруч з першим корпусом НУВГП, запрацював світлофор.

Прикметно, що і в розмові з нашим кореспондентом заступник начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк згадував, що світлофор, можливо, підключать уже цього тижня.

Тож ми вирішили пересвідчитися, чи справді він працює. Виявилося, що ні. Світлофор не реагував на дії при натисканні на кнопку, не перемикався він і в автоматичному режимі.

Вочевидь, сьогодні вдень комунальники випробовували роботу світлофору, проте остаточно його так і не підключили. Принаймні поки.

Нагадаємо, світлофор у цьому місці встановили через кілька смертельних ДТП, що трапилися на перехресті вулиць Соборної - Пушкіна. Його встановили ще в грудні 2016 року. Взимку його не могли запустити через неможливість завершення робіт щодо впорядкування пішоходного переходу

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень