Пішохідні переходи у Рівному адаптують для слабозорих

Такі роботи виконуватимуть впродовж року

Рівняни нарікають на стан тактильної плитки для слабозорих, встановленої на пішохідному переході від 12-ої школи до бізнес-центру «Політон». Зокрема на наш Viber (+380637341064) надіслали фото зруйнованої плитки, через яку можуть перечепитися і люди з добрим зором. Ми звернулися до заступника начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимира Лапюка. Він запевнив, що уже дав вказівку щодо негайного відновлення плитки на цьому переході, і зауважив, що цього року буде встановлено тактильну плитку і на інших переходах.

Тактильна плитка встановлюється на пішохідних переходах, які зараз у роботі. Зокрема буде встановлено плитку на переході Пушкіна-Соборна, де світлофор включимо, сподіваюся, уже цього тижня. Ми даємо завдання на всіх пішохідних переходах та перехрестях, що підлягають капітальному ремонту. Вкладання тактильної плитки входить в загальний кошторис по капітальних ремонтах вулиць. І також на цей рік по громадському проекту передбачено на 200 тисяч гривень,  вкладання плитки на переході в районі обласної лікарні, та на вулиці Відінська, в районі 12-ої школи, - розповів Володимир Лапюк.

Тож тактильною плиткою буде оздоблено пішохідні переходи на тих вулицях, де проводитимуть капітальний ремонт. Зараз виконуються проекти таких ремонтів, які потім підлягають затвердженню. Тож облаштують переходи тактильною плиткою не одномоментно, а впродовж року.     

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень