Чому і досі не працює новий світлофор на Соборній

Йдеться про пішохідний перехід поблизу парку ім. Шевченка

Світлофор на вулиці Соборній поруч з першим корпусом НУВГ не працюватиме  до весни. Як пояснив нам директор рівненської філії «Інформ- Ресурси» Микола Дорощук, яке відповідає за встановлення світлофора, на цій ділянці іще не завершено роботи з благоустрою території, які неможливо провести взимку.

Що саме буде встановлено поруч зі світлофором на перехресті Соборної-Пушкіна, Микола Дорощук зазначив:


Проектом передбачено ще деякі роботи, які немає можливості зараз виконати, тому він і не працює зараз. Там має бути пішохідна огорожа, обмежувальні стовпчики, тактильна плитка для незрячих, понижені бордюри, влаштування пішохідних переходів. Немає можливості здати об’єкт в експлуатацію без цих робіт, - каже Микола Дорощук.

Поки світлофор не здано в експлуатацію, його неможливо офіційно підключити до електромереж. Втім, не так давно роботу світлофора тестували, він повністю у робочому стані. Роботи навколо світлофора відновлять із настанням тепла. 
Нагадаємо, світлофор у цьому місці встановили у грудні 2016 року. Він працюватиме на вимогу пішоходів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень